Jdi na obsah Jdi na menu

M6D

2017 - 28. Mezinárodní šestidenní minikár

Letošní M6D se jela na Andrlově chlumu u Ústí nad Orlicí od 1. do 7. července. Po napínavém souboji až do poslední jízdy jsem zde vybojoval páté vítězství. Sorry Tome.  wink Zde jsou výsledky a fotografie.

P.S. Příští rok prý bude M6D opět na Andrláku. yes

2016 - 27. Mezinárodní šestidenní minikár v Hlohovci

Opět na začátku prázdnin se jela již druhým rokem minikárová šestidenní ve slovenském Hlohovci.

Zde naleznete výsledky, fotografie a info na stránkách ÚAMK.

2015 - 26. Mezinárodní šestidenní minikár v Hlohovci

Zde jsou fotografie a výsledky z M6D na Slovensku.

2014 - 25. Mezinárodní šestidenní minikár Mladá Boleslav

Také 25. ročník Mezinárodní šestidenní minikár se jel v okolí Mladé Boleslavi. Centrem byl opět Motorland Bělá. I tentokrát se mi skvěle dařilo a vybojoval jsem již třetí vítězství v M6D.

Zde jsou fotky.

A také reportáže První boleslavské TV                         (1. reportáž a 2. reportáž).

A hlavně výsledky.

2013 - 24. Mezinárodní šestidenní minikár Mladá Boleslav

Po dvouleté pauze se na kopcích v okolí Mladé Boleslavi jela již 24. Mezinárodní šestidenní ve slalomu minikár. Moc jsme si to užili. Skvělé byly trati, areál v Motorlandu, vyšlo i počasí. Vyšel mi báječně i celý závod a vyhrál jsem všech šest etap. Zvítězil jsem tak v šestidenní již podruhé. Skvěle si vedlo i naše družstvo (J)elita, když jsme vyhráli soutěž družstev. Zde jsou konečné výsledky a fotografie.

Trocha historie šestidenních, tak, jak je sepsal pan Opolský.